Turniej tenisa stołowego

ELIMINACJE  GIMNAZJUM

SZKOLNY  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO

DZIEWCZYN  I  CHŁOPCÓW

20171215_181423 20171215_164229

W piątek 15.XII. w naszej szkole odbył się turniej w tenisie stołowym dla klasy VII, II i III GIMNAZJUM. Nie zabrakło chętnych uczniów, którzy rywalizowali ze sobą systemem każdy z każdym. Do turnieju przystąpiło 15 zawodników, szkoda bo zapowiadało się więcej…. Może nie każdy miał czas…..lub wiarę we własne umiejętności. Uczniowie rozegrali 56 meczy do dwóch wygranych setów. Po wynikach widzimy, że w niektórych spotkaniach rywalizacja była zacięta. W trakcie zawodów uczniowie otrzymali słodki poczęstunek i napój. Najlepsi zawodnicy, którzy zwyciężyli będą reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym. Jest jeszcze czas na treningi, bo turniej ten odbędzie się w połowie stycznia.

20171215_164207

Warto próbować zmierzyć się w różnych dyscyplinach, a tenis stołowy w naszej szkole jest bardzo popularny, co widać na każdej przerwie między lekcjami (przy sali gimnastycznej).

20171215_164128

Już w najbliższy wtorek uczniowie ze szkoły podstawowej będą rozgrywać swój turniej. Po zapisach widać, że będzie jeszcze więcej uczestników niż w gimnazjum, co cieszy i rokuje na przyszłość, jeśli chodzi o wyniki w zawodach gminnych, a może i na wyższym szczeblu.

20171215_163936

WYNIKI ZAWODÓW SZKOLNYCH GIMNAZJUM DZIEWCZYN I CHŁOPCÓW

W TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZYNY GIMNAZJUM:

 1. JOANNA ZYGAR II GIM.
 2. WIKTORIA CHUDECKA II GIM.
 3. CASSANDRA HOŁOMEK II GIM.
 4. EMILIA GRZENIA II GIM.

CHŁOPCY GIMNAZJUM:

 1. KACPER MROZEK II GIM.
 2. WOJCIECH ZYGAR II GIM.
 3. SZYMON WOJTASZEK III GIM.
 4. DAMIAN KRZYŻOK III GIM.
 5. JAKUB JEREMIASZ II GIM.
 6. PAWEŁ GRUD II GIM.
 7. FABIAN BIAŁAS II GIM.
 8. MICHAŁ KRZYKAŁA III GIM.
 9. RAFAŁ DRAJOK III GIM.
 10. PIOTR PUDZICH II GIM.
 11. ŁUKASZ MIENSOPUST III GIM.

Damian Chudecki
Comments are Closed