Szkolny etap konkursu „Mistrz ortografii”

Szkolny etap konkursu „Mistrz ortografii”

20171204_104233[1]

Nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym etapie konkursu „Mistrz ortografii” . Byli to  w kategorii klas 4-6 SP –  kl.4 : B. Kubatko, I. Barcz, K. Koczwara, E. Gruner, J. Libowski, D. Chluba, K. Tlon, kl.5 :  D. Burger, K. Buba, S. Pallus, J. Kubatko, J. Białas, L. Sokół, kl.6  :S. Grud, E. Domalewska, A. Korczok.

W kategorii klas 7 SP i II i III gimnazjum do konkursu przystąpili : z kl.7 SP – W. Wiedera, M. Michna, N. Gruner, S. Malcharek, A. Kasza,  z  kl. II  gim. : Ł. Buba, z kl. III : N. Konieczny, K .Dwulecki, K. Pallus, C.Hołomek.

W kategorii klas 4-6 SP wyniki były następujące:

I miejsce- S. Grud  ,

II miejsce – K .Buba,

III miejsce   – S.Pallus

 W kategorii klas 7 SP i II i III gimnazjum

I miejsce  Natalie. Gruner

II miejsce  Łukasz Buba,

III  miejsce Martina Michna

Gratulacje dla wszystkich ,a szczególnie dla wyróżnionych, którzy będą reprezentować Tworków w konkursie ortograficznym  na szczeblu gminnym,  już 11 XII 2017 r .w naszej szkole .Powodzenia!

Anna Majer-Krupa
Comments are Closed