Recytacja na Przeglądzie Młodych Talentów

Recytacja na Przeglądzie Młodych Talentów

We wtorek 8 maja odbył się  XXIV Przegląd Młodych Talentów. Umiejętności zaprezentowali  w  Centrum Kultury w Tworkowie m.in. recytatorzy . Oceniało ich jury: Agnieszka Winiarczyk (dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej), Bibianna Dawid (dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach) oraz Katarzyna Korzonek (choreograf w Ośrodku Kultury w Czyżowicach). Wyróżnione dzieci zaprezentują się 13 maja  publiczności w koncercie galowym  w Chałupkach, w czasie festynu.

quicksquare_201858204714299

Nasza szkołę reprezentowała Agata Kiszka z kl.4b, deklamowała wiersz ”Zoo” J .Brzechwy oraz fragment prozy. Uczniowie otrzymali dyplomy i słodki upominek. Agata została wyróżniona i wystąpi 13 maja  na bis  w Chałupkach, w czasie festynu.

A. Majer-Krupa
Comments are Closed