Motywy geometryczne w sztuce Mezopotamii

Motywy geometryczne w sztuce Mezopotamii

tytułowe

 

Zajęcia matematyczne, plastyczne i charytatywne dla uczniów Koła Naukowego „Kopernik”, Samorządu Uczniowskiego oraz Koła Charytatywnego

wielkie1

Matematyka to królowa nauk. Mimo tego, że jestem chemikiem i biologiem, muszę przyznać pokornie: to prawda… Z tego królowania wziął się tytuł naszych zajęć, pozornie niepasujący do akcji charytatywnej, która odbyła się w poniedziałek, 27 XI 2017 roku w naszej szkole. Siły połączyły aż trzy organizacje szkolne: Koło Naukowe „Kopernik”, Samorząd Uczniowski i Koło Charytatywne – uczniowie, babcia i jeden tato, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Powstało 150 dzwonków świątecznych, które będą darem dla osób starszych, biorących udział w grudniowym spotkaniu świątecznym parafialnego Caritas z Tworkowa.

wielkie2

  Więcej TUTAJ
Comments are Closed