Jak dmuchawce lećcie w świat…

” Jak dmuchawce lećcie w świat, 

z wiatrem ku nowym wyzwaniom”

22.06.2018 godz. 13.00 to dla klasy III gimnazjum ostatni dzwonek, ostatnie chwile w naszej szkole. Dla nich ostatnie 9 lat to wspólne spędzanie czasu, wycieczki i zdobywanie wiedzy. Uczniowie wraz z ich wychowawczynią Panią Danutą Janoch przygotowali  uroczystą akademię wieńczącą ich karierę w naszych szkolnych murach.,

Nie zabrakło podziękowań dla Pani  Dyrektor Aleksandry Wawoczny oraz byłej Pani Magdaleny Ochman nauczycieli, pracowników szkoły, wójta gminy Krzyżanowice Grzegorza Utrackiego, sołtysa wsi Andrzeja Bulendy oraz innych zaproszonych gości.

Uczniowie również podziękowali swoim rodzicom, gdzie nie zabrakło łez wzruszenia.

Podczas akademii zostały wręczone nagrody przez wójta Grzegorza Utrackiego dla Najlepszego Gimnazjalisty Roku 2018 Gminny Krzyżanowice. Otrzymali je Amelia Lipiec oraz Damian Krzyżok.  Kryteria wyboru najlepszych absolwentów uwzględniały wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i zawodach, a także aktywną postawę społeczną.

Serdecznie gratulujemy.

Pani Dyrektor otrzymała pamiątkowe tablo, a nauczyciele zabawne lniane torby z ich karykaturą.

Na zakończenie uczniowie przedstawili, krótką część humorystyczną, a następnie pożegnali się ze szkołą.

TUTAJ obszerna fotorelacja

 

 

 
Comments are Closed