Hurra na Tretru

W wtorek 12-osobowa grupa uczniów z szkoły podstawowej w Tworkowie pod opieką Justyny Wojdy i Piotra Jeziorskiego wzięła udział w międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych w Ostrawie. Gry i zabawy lekkoatletyczne „Hura na Tretru” są rozgrywane co roku od 12 lat w przeddzień największego mitingu lekkoatletycznego rozgrywanego w Czechach należącego do złotej ligi ( GOLDEN SPIKE ) światowych mitingów LA. ZLATA TRETRA od 57 lat przyciąga największe na świecie gwiazdy królowej sportu. Dzięki temu uczniowie mogą zbierać autografy i robić sobie zdjęcia z gwiazdami światowej lekkoatletyki, z czego oczywiście skorzystaliśmy.
SP Tworków reprezentowali:
Justyna Białas, Karolina Gorczowska, Klaudia Buba, Dominika Burger, Patrycja Kolarczyk, Antosia Krzykała, Samuel Kostrzewa, Paweł Burszyk, Kajetan Białas, Tomasz Gawliczek, Igor Kuczaty i Kamil Więcek.Comments are Closed