Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców

Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców.

33(1)

23

 Bytom, Katowice, Zawiercie, Tychy, Gliwice, Czeladź, Rydułtowy i Tworków – to grono ośmiu finalistów województwa śląskiego unihokeja dziewcząt, który odbył się 11 grudnia w Mikołowie. W fazie grupowej dziewczyny z Tworkowa zajęły 2 miejsce, plasując się przed Bytomiem i Katowicami co dało nam awans do półfinału. W półfinale  przegraliśmy niestety  z późniejszymi triumfatorkami całego turnieju z Tych, a później po zaciętym meczu o trzecie miejsce nieznacznie 0:2 ulegliśmy Zawiercu zajmując ostatecznie IV miejsce w województwie śląskim.

20 18

Swój udział w finale wojewódzkim unihokeja zaliczyli również chopcy z Tworkowa. 8 grudnia odbyły się w Sosnowcu  zawody chłopców. Chłopcy w fazie grupowej nieznacznie przegrali z Bytomiem,Mikołowem,Sosnowcem i Rydułtowami ostatecznie zajmując 8 miejsce w wojwództwie, czyli o jedno wyżej niż przed rokiem.

38 39

Zarówno dziewczyny jak i chłopcy z Tworkowa wypadli na szczeblu wojewódzkim bardzo dobrze! Cieszy przede wszystkim gra jaką zaprezentowali nawiązując równorzędną walkę z klasami sportowymi, drużynami hokejistów na lodzie czy hokejistkami na trawie. A zajęcie przez dużynę z Tworkowa, IV miejsca w województwie śląskim to ogromny sukces!

9

19

Więcej TUTAJ

Skład drużyny:

Dziewczyny:

Emilia Domalewska, Klaudia Drajok,  Suzie Grud, Julia Konik, Alicja Korczok, Elżbieta Krzykała, Julia Suchanek, Vivien Wądołowska, Emilia Zawadzka, Alicja Konieczny, Karolina Gorczowska, Patrycja Kolarczyk.

Chłopcy:

Kajetan Białas, Martin Cwik, Wojciech Damek, Paweł Ignatzy, Filip Kalisz, Jakub Kogut, Samuel Kostrzewa, Kevin Krzykała, Jacek Widera, Kacper Ottlik, Tomasz Gawliczek, Arek Strzelczyk.

 

Opiekun: Piotr Jeziorski
Comments are Closed