Dzień „NieAgresji” pod hasłem „Tolerancja jest w modzie”

Dzień „NieAgresji” pod hasłem „Tolerancja jest w modzie”

Agresja1

Tuż przed świętami tj. w środę 28.03.2018 w naszej szkole zorganizowany został Dzień przeciwko agresji. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem pani Machowskiej oraz pani Kucybały, przygotowali krótki występ. Widowisko miało na celu poruszyć problem braku tolerancji oraz akceptacji osób innego wyznania, pochodzenia, statusu społecznego, choroby oraz poglądów. Przedstawienie połączone było z elementami muzycznymi- Błażej oraz Sandra po raz kolejny zaskoczyli nas talentem wokalnym. Cała społeczność szkolna miała również okazję podziwiać na dużym ekranie scenki, nakręcone kilka lat temu przez naszych  byłych już  i obecnych uczniów.

Agresja2

To jednak nie był koniec „tolerancyjnych” atrakcji 😊 Pani Janoch zabrała najmłodszych w świat relaksu i odpoczynku. W specjalnie przygotowanej sali poszczególne klasy uczestniczyły w zajęciach wyciszających ciało i umysł ( zazdrościmy im do dziś 😊 )

Agresja3

W tym czasie starsi uczniowie pod opieką nauczycieli, przygotowywali plakaty „Emotki”, czyli buźki znane wszystkim z urządzeń multimedialnych. Trzeba przyznać, że całkiem ciekawie wyszły, a jeśli chcecie się przekonać,  to zapraszamy do wystawy, która mieści się na parterze szkoły.

Agresja4

Zachęcamy wszystkich do przemyśleń związanych z tym dniem i pamiętajmy, że każdy z nas jest inny ale wszyscy jesteśmy równi😊

 
Comments are Closed